BB

Се прикажуваат сите 9 резултати

Прикажи 36 48 60

EMERTON PRO S1P Чевли ниски Z1.2 /

1430 ден со ДДВ
Заштитни чевли изработени од велур и текстил. Поставата е дишечка, ја апсорбира влагата.  Влошката е подвижна, анатомска. Ѓонот е PU. 

RACE II LOW S1P SRC Чевли ниски, црни /

2350 ден со ДДВ
ГОРЕН ДЕЛ: дишечки, безшавен текстил, отпорен на абразија. ПОСТАВА: текстилна, апсорбира влага ВЛОШКА: отстранлива, антистатична ЃОН: PU/PU