BG

Се прикажуваат сите 3 резултати

Прикажи 36 48 60

DAKOTA ANKLE S1P Чевли високи од нубук, сини K45D /

2850 ден со ДДВ
Работни чевли изработени од комбинација на нубук и текстил. Поставата е со апсорбирачка способност. Влошката е отстранлива , антистатична. Ѓонот

TOLEDO ANKLE S1P Чевли високи од природна кожа 713832 /

855 ден со ДДВ
Работни чевли изработени од пигментирана природна кожа. Поставата има голема апсорбирачка способност. Влошката е подвижна и антистатска. Двојно вбризган ѓон