BG05

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

DAKOTA ANKLE S1P Чевли високи од нубук, сини K45D /

2850 ден со ДДВ
Работни чевли изработени од комбинација на нубук и текстил. Поставата е со апсорбирачка способност. Влошката е отстранлива , антистатична. Ѓонот