BG03

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

TOLEDO ANKLE S1P Чевли високи од природна кожа 713832 /

855 ден со ДДВ
Работни чевли изработени од пигментирана природна кожа. Поставата има голема апсорбирачка способност. Влошката е подвижна и антистатска. Двојно вбризган ѓон