BC03

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

FAST LOW S1 Чевли ниски црно/сиви 895263 /

1950 ден со ДДВ
Ниски работни чевли изработени од дишечки, безшевен текстил. Поставата е дишечка, со апсорбирачка способност. Влошката е отстранлива, антистатичка. Ѓон: PU/PU.