BH02

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

DAKOTA ANKLE PRO S1 Чевли високи, S4220W-S1 /

1890 ден со ДДВ
Работни чевли изработени од комбинација на нубук и текстил.  Поставата е со апсорбирачка способност.  Влошката е отстранлива ,