BE

Се прикажуваат сите 13 резултати

Прикажи 36 48 60

BETA 01 SRC NEOS Чевли ниски, црно/порто., 6211N 01, PANDA, /

1700 ден со ДДВ
Чевли ниски од природна кожа,  Постава: AIRNET MESH дишечка подлога,  Влошка со одличен комфорт. Ѓон: PU/PU

EMERTON BLACK 01 Чевли ниски Z6038-01 /

1810 ден со ДДВ
Работни чевли изработени од велур кожа и текстил. Поседуваат TNT апсорбирачка способност, влошка е менлива и антистатичка. EN 20347 :

RACE II LOW O1 Чевли ниски, црни /

1960 ден со ДДВ
ГОРЕН ДЕЛ: Дишечки, безшавен текстил ПОСТАВА: дишечка, отпорна на абразија ВЛОШКА: отстранлива, поставена, антистатична ЃОН: PU/PU, издржлива на лизгање КАПА: