BJ05

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

ARIZONA ANKLE 01 Чевли високи LК45-01 /

2720 ден со ДДВ
ГОРЕН ДЕЛ: нубук и текстил, спортски дизајн ПОСТАВА: апсорбирачка способност ВЛОШКА: отстранлива, антистатична ЃОН: PU/PU, ширина 11 КАПА: НЕ, ПОДЛОШКА: