BD05

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

EUCLIDE 02 Чевли ниски, без заштита, 33050-003 /

2340 ден3600 ден со ДДВ
Чевли изработени од хидрофобирана кожа. Дишечка постава, 1/2 кожна и поставена во делот на петата. Ѓонот е PU, нелизгачки. EN