BN

Се прикажуваат сите 2 резултати

Прикажи 36 48 60

ASPHALT S2 P HRO HI SRA Чевли за асфалт 26930-000 /

4690 ден со ДДВ
Чевли од водоотпорна, вистинска кожа Влошка: ТОПЛИНСКА БАРИЕРА изработена од мек, парфимиран полиуретан, антистатик, анатомски,  перфориран, покриен со

WELDER Чевли високи за заварувачи LC29S S1 /

2480 ден со ДДВ
Материјал – Koжа, Ѓон- PU/PU со абсорбер на пета. EN ISO 20345: Спецификација на заштитни чевли за професионална