BO20

Се прикажуваат сите 2 резултати

Прикажи 36 48 60

Payper Get Force Low S3 SRC ESD Чевли ниски, smoke, сиви 001467-0414 /

3900 ден4230 ден со ДДВ
Работни чевли изработени од водоодбојна, дишечка кожа.  Поставата е дишечка, отпорна на износување.  Влошката е Ortholite X40 016 ESD,

PAYPER GET FORCE LOW S3 SRC Чевли ниски, сиви/smoke, S1002, 001467-0414 /

2350 ден4230 ден со ДДВ
Работни чевли изработени од водоодбојна, дишечка кожа.  Поставата е дишечка, отпорна на износување.  Влошката е Ortholite X40 016 ESD,