BP06

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

GF MAN Машка кломпа со ремче 03-501/С, бело /

1050 ден со ДДВ
Машка кломпа изработена од перфорирана кожа, покриена со PU. Поседува прилагодлив ремен. Поставата е текстилна и апсорбира влага. Влошката е