BQ10

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

DUNLOP BICOLOUR Галош бело/зелен B370411 /

930 ден1100 ден со ДДВ
PVC, наменети за хемиска и прехрамбена индустрија. Постава: бел полиестер. Ѓон отпорен на масла, со заштита од ладно, нелизгачки.