BQ19

Се прикажуваат сите 2 резултати

Прикажи 36 48 60

DUNLOP BLIZZARD Зимни чизми сини K454061 /

3130 ден со ДДВ
Dunlop Blizzard има цврст, целосно водоотпорен екстериер комбиниран со топла постава што ги прави одлични чизми за зимско време.  Ѓонот