BK04

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

STRONG S3 CI SRC WINTER Чевли високи со топла постава PANDA 6039 S3 SI SRC /

1566 ден со ДДВ
Изработени од хидрофобирана кожа со рефлектирачки елементи и со постава COTTON FIBER FUR отпорна на ниски температури. Влошката е BACTERBIL,