BS01

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

EXCLUSIVE – Ергономска влошка, PGEL-1107 /

370 ден со ДДВ
Влошка изработена од комбинација на PU гел, TPU постава и текстил. Големината е прилагодлива. Мекиот материјал е апсорбирачки и ги