BS06

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

MEMORY – Ергономска влошка, PFM-1101 /

400 ден со ДДВ
Поставена е според обликот на стапалото и промовира нормална циркулација на крвта.Меката PU пена ја намалува  напнатоста во прстите,