CA19

Прикажи 36 48 60

TWISTER ракавици од полиестерно трико обложени со нитрил 115151 /

70 ден со ДДВ
Ракавиците се од безшевно полиестерно трико. Потопени се во нитрил и се со еластична манжетна.Големини: 8,9,10. EN 420, EN 388