CB03

Прикажи 36 48 60

SUPERGRIP Рaкавици топени вo латекс жoлт/зел 122160 /

120 ден со ДДВ
Ракавици изработени од плетено безшевно трико, потопени во латекс, дишечки грб, и еластична манжетна. Ракавиците се во согласност со европските