CB21

Прикажи 36 48 60

DIPPER BLUE Ръкавици топени в латекс 0006-71 n.10

80 ден со ДДВ
Ракавиците се изработени од безвешно плетено трико, потопени се во латекс, и имаат еластична манжетна. Големини: 8, 10 EN 388,