CD

Се прикажуваат сите 4 резултати

Прикажи 36 48 60

BUNTING BLACK Ракавици обложени со полиуретан 0006-32 /

60 ден со ДДВ
Ракавици изработени од безшевно, плетено, полиестерно трико, топени во тенок слој полиуретан во областа на дланката и прстите, со еластичен

BUNTING Рaкавици обложени вo полиуретан 0006-30 /

45 ден со ДДВ
Ракавици изработени од безшевно плетено полиамидно трико топени во тенок слој од полиуретан на дланките и прстите со еластична манжетна.

CONTRA ESD Ракавици антистатски со јаглеродни влакна A198 /

65 ден со ДДВ
Ракавици изработени од антистатично полиамидно трико со карбонски нишки, прстите се потопени во полиуретан. Големини: XS-XXL EN388, EN 420

LARK Ракавици од полиестерно трико топени во полиуретан 0006-31 /

45 ден со ДДВ
Ракавици од брендот SAFETECH изработена од полиестерски еластично плетено ткаенина, прстите се потопени во полиуретан, и се со еластична манжетна.