CD02

Прикажи 36 48 60

CONTRA ESD Ракавици антистатски со јаглеродни влакна A198 /

65 ден со ДДВ
Ракавици изработени од антистатично полиамидно трико со карбонски нишки, прстите се потопени во полиуретан. Големини: XS-XXL EN388, EN 420