CD03

Прикажи 36 48 60

LARK Ракавици од полиестерно трико топени во полиуретан 0006-31 /

45 ден со ДДВ
Ракавици од брендот SAFETECH изработена од полиестерски еластично плетено ткаенина, прстите се потопени во полиуретан, и се со еластична манжетна.