CH04

Прикажи 36 48 60

BLACK ART Ракавици од полиестерно трико со еко кожа 70134001 /

590 ден со ДДВ
Ракавици од полиестерно трико. Дланката и прстите се покриени со еко кожа, прилагодливи еластични манжетни со велкро. Ракавиците се отпорни