CN

Се прикажуваат сите 2 резултати

Прикажи 36 48 60

BladeX Ракавици против сечење 18G HPPE топени во нитрил N10811 /

495 ден со ДДВ
Ракавици изработени од безшевно трико, отпорни на пресекување – ниво 5, потопени во полиуретан. Појачани се во областа помеѓу палецот

SABRE Ракавици против сечење ниво 5, A655 /

630 ден со ДДВ
Комбинирајќи максимална отпорност на сечење 5 степен со крајна умешност и комфорд кога се работи со остри ножеви. Може да