CP02

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

FLASH Ракавици за заварување

390 ден со ДДВ
Огноотпорна заварувачка ракавица со висок квалитет, изработена од говедска кожа, сошиена со кевлар конец. Материјал: говедска кожа Манжетна: 15