D010202

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

V-GARD Заштитен шлем Push key закачување, жолт GV121

540 ден со ДДВ
Материјал: HDPE, текстил. Прицврстување: четири точки. Тежина: 325 g Заштита од електричен шок: до 440 V EN 397 50356