D010206

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

V-GARD Заштитен шлем Push key закачувањe, црвен GV131

540 ден со ДДВ
Шлем без вентилација модел V-Gard Материјал: HDPE Заштитник на глава: Текстил Прицврстување: четири точки Тежина: 325 g Заштита од електричен