D0604

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

KANTON заштитен шлем со вентилација жолт 6001-2 /

470 ден со ДДВ
Материјал:HDPE (полиетилен со висока густина). Фиксирање на глава: шест точки Тежина : 360 грама EN 397