F20

Се прикажуваат сите 3 резултати

Прикажи 36 48 60

BARDEN Заштитни очила – безбојни 512051 /

170 ден со ДДВ
Очила за брусење од поликарбонат. Рачките се регулираат. Осигуруваат 99% UVA/UVB заштита. 2C-1,2SGI 1F CE. EN 166

BARDEN Заштитни очила – затемнети 524051 /

170 ден со ДДВ
Заштитни очила со поликарбонатни леќи кој се со висока заштита од удар.  Иновативниот дизајн овозможува целосно покривање на очите кое