F21

Се прикажуваат сите 2 резултати

Прикажи 36 48 60

ROZELLE Заштитни очила – безбојни 512050 /

250 ден со ДДВ
Очила со атрактивен дизајн со поликарбонатни леќи. Имаат UV заштита. 2C-1,2 SGI 1F CE EN166

ROZELLE Заштитни очила затемнети – 525050 /

250 ден со ДДВ
Очила со атрактивен изглед, поликарбонат визир. Безбедносните очила моделот  Rozelle се достапни во две варијанти: проѕирни очила (заштита од ултравиолетови