F43

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

UNIVET 6X3F Целолицева маска 6X3F0100 /

570 ден со ДДВ
Заштитна лицева маска од највисока класа која одговара на очилата UNIVET 6X3. Има фронтална вентилација. EN 166, EN 170, EN