F74

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

BV-24 Заштитни очила за кислородно заварување 2210-00 /

710 ден со ДДВ
Флексибилна рамка со индиректни отвори за вентилација кои гарантираат висока удобност при носење.  Проѕирни пластични дискови во фиксниот дел и