G12

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

ADVANTAGE 200 Полумаска со два отвори M, 430356 /

1970 ден со ДДВ
Полу-маска од серијата ADVANTAGE на светски познатиот бренд MSA, со извонреден комфор и софистициран дизајн. Полумаска е со две гнезда,