G38

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

Респираторна маска EN95 FFP2

ден со ДДВ
Респираторна маска која заштитува од токсична прашина на честички со големина помеѓу 2 и 5 mikrometri. Прилагодлива на секој облик