G45

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

Респираторна маска N95 FFP2 NR V со мембрана STENSO

80 ден со ДДВ
Респираторна маска со мембрана за издишување. Заштитува од цврсти и течни аеросоли.  EN 149:2001+A1:2009