H19

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

МLDP-600 Sekuralt Карабина 840050 /

1560 ден со ДДВ
Алуминиумска карабина со автоматско заклучување, 60мм отвор. Статичен отпор: 23KN. Тежина: 462г.