H24

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

Sekuralt Карабина 39 840006 /

550 ден со ДДВ
Автоматска карабина со отвор 55мм. Материјал: челик Статичен отпор: 23KN Тежина: 492 gr. EN 362