N14

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

UNIVET Штит од поликарбонат, проѕирен 607A70000

1600 ден со ДДВ
Овој поликарбонатен визир ги заштитува целосно очите и лицето. Штити против капки и спрејови. Специфична верзија е достапна за заштита