Се прикажуваат сите 10 резултати

Прикажи 36 48 60

SUPREME JACKET Јакна со капуљача DJ0065 /

1339 ден со ДДВ
Дуксер со капуљача и рефлектирачки елементи. Закопчувањето е со патент. Материјал: 65% полиестер, 35% памук, 280gr/m2.

THOR Јакна со TPU мембрана, 300гр. KJ0255 /

3128 ден со ДДВ
Зимска јакна со прилагодлива капа и копчиња и ластик. Два странични џеба,  еден џеб кај градите и еден на левиот

ZETA5 Фатиран комплет, 100% памук, црвен 3019/18-R1 /

2710 ден со ДДВ
Зимски фатиран комплет, јакна и полукомбинезон со отстранлива капа. Материјал: 100% памук, 240гр/м2. Големини: S-5XL.