Се прикажуваат сите 16 резултати

Прикажи 36 48 60

BN TITAN Топлозаштитни Панталони комбинезон П/ПЕ ВВ1031 /

1508 ден2320 ден со ДДВ
Студо и водено заштитен фатиран полу-комбилизон. Материјал: памук/полиестер 245 г/м2 Големини: S-3XL EN 342

KODIAK VEST Фатиран елек бордо 30275 /

1990 ден со ДДВ
Студозаштитен елек со модерен крој, поставен. Материјал:100% полиамид, ПЕ постава. EN 13688:2013

LIBRA Фатирана јакна 1667 /

2530 ден со ДДВ
Водоотпорна јакна со топлинска изолациона постава, рефлектирачки линии, и ракави кои се вадат. Материјал: Полиестер/PVC Големини: S-3XL EN 13688

NYALA Топлозаштитна јакна PVC/PE, сива 302140 /

4170 ден со ДДВ
Јакна со заштита од студ и дожд со рефлектирачки елементи и капа во јаката. Материјал: полиестер / PVC. Големини: S

NYALA Фатиран елек сив, полиестер 306220 /

1910 ден со ДДВ
Елек поставен отпорен на вода и штити од ладно. Има рефлектирачки елементи и функционални џебови.. Закопчувањето е со патент и

SKIPPER HV Панталони комбинезон фатирани портокалови 150ПЕК /

2710 ден со ДДВ
Студо и водозаштитен полукомбинезон во сигнална боја. странично прицврстување лево; два предни и еден граден џеб со патент;

TITAN 2 Топлозаштитни Панталони комбинезон 1621-C6 /

845 ден со ДДВ
Фатиран комбинезон отпорен на вода и студ.

VIVID MAN SOFTSHELL Јакна ветерозаштитна кралско сино/темно сино DS0088 /

1630 ден со ДДВ
Софтшел јакна ветро-одбивна, погодна за секојдневно носење. Материјал: 94% полиестер/softshell, 6% елестан. Големини: S-3XL EN 13688:2013

VIVID MAN SOFTSHELL Јакна ветерозаштитна црно/зелена DS0088 /

1580 ден со ДДВ
Софтшел јакна што штити од ветер, погодна за секојдневно носење. Материјал: 94% полиестер/softshell, 6% елестан. EN 13688:2013