Се прикажуваат 1–36 од 1215 резултати

Прикажи 36 48 60

3S Basic plus Маска за цело лице D2055790 /

10110 ден со ДДВ
ОПИС: Цела маска за лице EN 136 CLASS 2, е направена од мека гума која овозможува удобност во носење,

4800 А Заштитни очила цели со клапна 2203-00 /

155 ден со ДДВ
Очила се отпорни на удар,се анти-замаглувачки ,и се специјално наменети за работа во индустија.   Имаат PVC рамка и поликарбонатско стакло. 

4800 Р Заштитни очила цели 2202-00 /

155 ден со ДДВ
Очилата се отпорни од удар и се анти-замаглувачки, дизајнирани за индустриска работа.  Имаат ПВЦ рамка со поликарбонатни леќи.  Се

ABEK1/ P3 Филтер за Advantage A2B2E1K1 P3 R, пар 430374 /

2480 ден со ДДВ
Комбиниран филтер MSA. Касетите се заклучуваат со една ротација. Ги исполнува европските стандарди: EN 14387: A2B2E1K1. За MSA Advantage® 200LS,

ADVANTAGE 200 Полумаска со два отвори M, 430356 /

1970 ден со ДДВ
Полу-маска од серијата ADVANTAGE на светски познатиот бренд MSA, со извонреден комфор и софистициран дизајн. Полумаска е со две гнезда,

ADVANTAGE 3100 Цела маска со 1 отвор 10027723 /

9900 ден со ДДВ
ADVANTAGE 3100 EN 136 CLASS 2 со еден филтер приклучок, голем прилагодлив визир кој обезбедува панорамски поглед, патентиран ремен за

ADVANTAGE 420 Полумаска сo двa отвора, M, 10102274

3870 ден со ДДВ
Полумаска од серијата ADVANTAGE од познатиот бренд MSA-USA, која нуди исклучителен комфор и софистициран дизајн. Полумаска е лесна за

AGATE-C Заштитни очила-безбојни AF90958A

190 ден со ДДВ
Заштитни наочари со поликарбонатни стакла овозможуваат целосно покривање и заштита на очите. Иновативниот дизајн обезбедува заштита од удари, 99%

ALAN Панталони за готвач сиви 56/42/2 ПЕ/П/Е 14P08G485 GIBLOR /

3380 ден со ДДВ
Панталони за готвач со ластик и врвки. Изработени од 35% памук/65% полиестер 200 гр./м² . EN 13688:2013

ALAN Панталони за готвач црни 65/35 ПЕ/П 125N GIBLOR /

1530 ден со ДДВ
Панталони за готвач со ластик и врвки. Изработени од 35% памук/65% полиестер 200 гр./м² . EN 13688:2013

ALBACETE S3PP Чевли ниски од природна кожа NEMIRA S3 2466 S3PP, A0710R062 /

2190 ден со ДДВ
Ниски чевли изработени од хидрофобирана пигментирана кожа со рефлектирачки елементи. Поставата е текстилна и отпорна на абење.Влошката е антистатска изработена

ALEX Престилка до појас за готвач бело/зелена 15P08H616 GIBLOR

1440 ден со ДДВ
Престилка изработена од комбинација на памук и полиестер. 190г/м2

ALEX Престилка до појас за готвач бело/сива 60/40 П/ПЕ 11P08H62 GIBLOR

1290 ден со ДДВ
Престилка изработена од комбинација на памук и полиестер. 190г/м2

ALEX Престилка до појас за готвач бело/црвена 60П/40ПЕ, 10M2072 GIBLOR

1290 ден со ДДВ
Престилка изработена од комбинација на памук и полиестер. 190г/м2

ALEX Престилка до појас за готвач сиво/бела 60/40 П/ПЕ 11P08H17 GIBLOR

1380 ден со ДДВ
Престилка изработена од комбинација на памук и полиестер. 190г/м2

ALPHA BI-COLOUR Рaкавици латекс/неопрен A 87-900

165 ден со ДДВ
Ракавици изработени од природен латекс, натопени во 0.68 мм. неопрен, велур внатрешност, релјефна површина на дланката и прстите. ДОЛЖИНА: 32.2

ALPHA S3 SRC Чевли ниски P-100-0, sicilia /

2320 ден со ДДВ
Чевли ниски од природна кожа.  Постава: дишечка и ја абсорбира влагата КАПА: композитна, отпорна на 200Ј  ВЛОШКА: неметална, отпорна

ALTERNATOR OptiRock Зашитни наочари, безбојни, 10145579

770 ден со ДДВ
Алтернатор ™ нуди широк избор. Овие мултифункционални очила нудат различни нивоа на заштита  и се прилагодуваат на секоја апликација. Antigog

ALTERNATOR Зашитни наочари, безбојни леќи 10104619

710 ден со ДДВ
Алтернатор ™ нуди широк избор. Овие мултифункционални очила нудат  различни нивоа на заштита и се прилагодуваат на секоја апликација.  Antigog

ALTIMETER Очила -маска, бeзбојни, 10153915

1000 ден со ДДВ
Очилата се направени со мека прилагодлива рамка која има високо влијание за максимален комфор. Имаат ластик за околу глава. Леќите

ALTITUDE II LADY SOFTSHELL Женска јакна црвено/црна R231F /

1490 ден со ДДВ
Водоотпорна тенка јакна пригодна за туризам, слободно време и работа. Ракави со велкро. МАТЕРИЈАЛ: 150D полиестерГОЛЕМИНА: XS-2XL EN 13688:2013

ALTITUDE II SOFTSHELL Јакна црна JF9556 /

1640 ден со ДДВ
Водоодбојна софтшел јакна погодна за работа на отворено.  Манжетни со велкро.  Материјал:150D полиестер.  Големини:S-3XL.

ALTITUDE II SOFTSHELL Јакна, сива/црна R231M /

1640 ден со ДДВ
Водоодбојна софтшел јакна погодна за работа на отворено.  Манжетни со велкро. Материјал:150D полиестер. Големини:S-3XL