ОВОЈ МЕСЕЦ

НАЈПРОДАВАНИ ПРОДУКТИ

ALTITUDE II SOFTSHELL Јакна, сива/црна R231M /

Водоодбојна софтшел јакна погодна за работа на отворено. Манжетни со велкро. Материјал:150D полиестер. Големини:S-3XL

ALTITUDE II SOFTSHELL Јакна, т.сино/кр.сино R231M /

Водоодбојна софтшел јакна погодна за работа на отворено.  Манжетни со велкро.  Материјал:150D полиестер.  Големини:S-3XL.

ASIMO JACKET Работнa Јакна 100% П, зелена J-004G /

Работна јакна со обемни џебови и рефлектирачки елементи. Материјал: 100% памук, 240гр./м2. Големини:46-64.

COLLINS SUMMER Јакна од Ком П35/ПЕ65, 200гр.,сив /

Работна јакна со рефлектирачки ленти. Изработена од комбинација на памук и полиестер 35/65, 240 г / м2. Големини: 46 –

COLLINS SUMMER Панталони комбинезон од Ком П35/ПЕ65, 200гр.,сив /

Работни панталони полукомбинезон со рефлектирачки ленти, направени од памук и полиестер 35/65, 240 g/m2. Полукомбинезонот има два странични џебови, еден

EMERTON SWEATSHIRT со капа 100% ПЕ 301486 /

Emerton Sweatshirt со капуљача од брендот на Стенсо. Материјал: 100% полиестер .  Модерен дизајн, удобен и функционален. V-neck пуловер, со

Payper Worker Trousers Панталони црни, 100%П, 260гр. 000928-0331 /

Работни панталони со латик на половината.  Со два предни џеба, два задни и еден страничен, со рефлектирачки ленти на задниот

THOR Јакна со TPU мембрана, 300гр. KJ0255 /

Зимска јакна со прилагодлива капа и копчиња и ластик. Два странични џеба,  еден џеб кај градите и еден на левиот