A

Се прикажуваат 1–36 од 578 резултати

Прикажи 36 48 60

ALAN Панталони за готвач сиви 56/42/2 ПЕ/П/Е 14P08G485 GIBLOR /

3380 ден со ДДВ
Панталони за готвач со ластик и врвки. Изработени од 35% памук/65% полиестер 200 гр./м² . EN 13688:2013

ALAN Панталони за готвач црни 65/35 ПЕ/П 125N GIBLOR /

1530 ден со ДДВ
Панталони за готвач со ластик и врвки. Изработени од 35% памук/65% полиестер 200 гр./м² . EN 13688:2013

ALEX Престилка до појас за готвач бело/зелена 15P08H616 GIBLOR

1440 ден со ДДВ
Престилка изработена од комбинација на памук и полиестер. 190г/м2

ALEX Престилка до појас за готвач бело/сива 60/40 П/ПЕ 11P08H62 GIBLOR

1290 ден со ДДВ
Престилка изработена од комбинација на памук и полиестер. 190г/м2

ALEX Престилка до појас за готвач бело/црвена 60П/40ПЕ, 10M2072 GIBLOR

1290 ден со ДДВ
Престилка изработена од комбинација на памук и полиестер. 190г/м2

ALEX Престилка до појас за готвач сиво/бела 60/40 П/ПЕ 11P08H17 GIBLOR

1380 ден со ДДВ
Престилка изработена од комбинација на памук и полиестер. 190г/м2

ALTITUDE II LADY SOFTSHELL Женска јакна црвено/црна R231F /

1490 ден со ДДВ
Водоотпорна тенка јакна пригодна за туризам, слободно време и работа. Ракави со велкро. МАТЕРИЈАЛ: 150D полиестерГОЛЕМИНА: XS-2XL EN 13688:2013

ALTITUDE II SOFTSHELL Јакна црна JF9556 /

1640 ден со ДДВ
Водоодбојна софтшел јакна погодна за работа на отворено.  Манжетни со велкро.  Материјал:150D полиестер.  Големини:S-3XL.

ALTITUDE II SOFTSHELL Јакна, сива/црна R231M /

1640 ден со ДДВ
Водоодбојна софтшел јакна погодна за работа на отворено.  Манжетни со велкро. Материјал:150D полиестер. Големини:S-3XL

ALTITUDE II SOFTSHELL Јакна, т.сино/кр.сино R231M /

1640 ден со ДДВ
Водоодбојна софтшел јакна погодна за работа на отворено.  Манжетни со велкро.  Материјал:150D полиестер.  Големини:S-3XL.

ALTITUDE II SOFTSHELL Јакна, црна JF9556 /

1640 ден со ДДВ
Водоодбојна софтшел јакна погодна за работа на отворено.  Манжетни со велкро.  Материјал:150D полиестер.  Големини:S-3XL.

ARMI PE Подлактици за еднократна употреба 100бр/пак, 305808 бели

280 ден со ДДВ
Ракави за еднократна употреба. МАТЕРИЈАЛ: полиетилен ГОЛЕМИНА: уни (20х40 см.) ВО ПАКУВАЊЕ: 100 БОЈА: бела, сина

ARMI PE Подлактици за еднократна употреба, 100бр/пак, 305804 сини /

280 ден со ДДВ
Ракави за еднократна употреба. МАТЕРИЈАЛ: полиетилен ГОЛЕМИНА: уни (20х40 см.) ВО ПАКУВАЊЕ: 100 БОЈА: бела, сина

ASIMO BIB-PANTS Панталони комбинезон 100% П зелена В-002G /

1520 ден со ДДВ
Работен комбинезон со обемни џебови, рефлектирачки елементи и засилени колена. Материјал: 100% памук, 240гр./м2. Големини: 46-64.

ASIMO JACKET Работнa Јакна 100% П, зелена J-004G /

1220 ден со ДДВ
Работна јакна со обемни џебови и рефлектирачки елементи. Материјал: 100% памук, 240гр./м2. Големини:46-64.

ASIMO JACKET Работнa Јакна 100% П, сина J-004 /

1220 ден со ДДВ
Работна јакна со обемни џебови и рефлектирачки елементи. Материјал: 100% памук, 240гр./м2. Големини:44-64.

ASPEN GREY Зимна капа од 100% акрил код 670017

310 ден со ДДВ
Плетена капа поставена со полар од внатрешната страна. Материјал: НадворешноЧ100% акрил, постава: 100% полиестер Големина: Uni

ATLAS Фатирана водозаштитна јакна 1640-C6 сина /

1209 ден со ДДВ
Водозаштитна и ветрозаштитна јакна со обемни џебови, патент и капа која се отстранува. Материјал: полиестер/PVC. Големини: S-3XL. EN 342

AUSTRAL Плетена капа од акрил – 2123 /

165 ден со ДДВ
Плетена зимска капа изработена од 100% акрил.

AVEO LADY Женски софтшел елек т.сино/кр. сино R232F /

1050 ден со ДДВ
Женски софтшел лесен и ветрозаштитен елек. Материјал: 150D еластичен полиестер / полар 280/м2. Големини:S-3XL.

AVEO LADY Женски софтшел елек црвено/црно R232F /

1050 ден со ДДВ
Женски ветро-одбивен софтшел елек. Материјал: 150D растеглив полиестер/ полар, 280 g/m2. Големини: S-3XL.

AVEO LADY Женски софтшел елек црно/портокалово R232F /

1050 ден со ДДВ
Женски ветро-одбивен софтшел елек. Материјал: 150D растеглив полиестер/ полар, 280 g/m2. Големини: S-3XL.

AVEO MAN Машки софтшел елек црно/портокалов R232M /

1200 ден со ДДВ
Машки ветро-одбивен софтшел елек. Материјал: 150D растеглив полиестер/ полар 280 g/m2. Големини: S-3XL. EN 13688:2013