BE02

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

RACE II LOW O1 Чевли ниски, црни /

1990 ден со ДДВ
ГОРЕН ДЕЛ: Дишечки, безшавен текстил, водоотпорна, рефлектирачки елементи ПОСТАВА: дишечка, отпорна на абразија ВЛОШКА: отстранлива, поставена, антистатична ЃОН: PU/PU, издржлива