G47

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

POLYGARD филтер 793 P3 R комплет 2 бр.

260 ден со ДДВ
Филтер за прашина 793 P3 R за маска POLYGARD.  P3 Филтри за честички, 99,95% ефикасност на филтрација.  Комплет од