BL

Се прикажуваат сите 3 резултати

Прикажи 36 48 60

HARLEY 02 WR SR Чевли високи црни, /

4990 ден со ДДВ
Чевли високи црни, водоотпорни, TPU отпорни на триење, дишечки. Материјал: текстил, нубук,  Ѓонот е PU/PU.  Поставата е со водозаштитна мембрана.