AB040202

Прикажи 36 48 60

COLLINS SUMMER Панталони од 100% П, сив 2019/12 /

1340 ден11340 ден со ДДВ
Работни панталони со рефлектирачки елементи. Материјал: 100% памук, 240гр./м2. Големини: 46-66.