BB27

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

EMERTON PRO S1P Чевли ниски Z1.2 /

1430 ден со ДДВ
Заштитни чевли изработени од велур и текстил. Поставата е дишечка, ја апсорбира влагата.  Влошката е подвижна, анатомска. Ѓонот е PU.