AH04

Се прикажуваат сите 7 резултати

Прикажи 36 48 60

COLLINS BIBPANTS П/ПЕ Панталони комбинезон син 3019 T/C-B /

2280 ден со ДДВ
Зимски фатиран полукомбинезон. Прерамките се прилагодливи. Рефлектирачки ленти. Материјал: памук/полиестер. 240гр. Големини: S-4XL.

COLLINS GREEN/BLACK Фатирани Панталони комбинезон со Јакна, зелено/црно 3020GB /

3700 ден со ДДВ
Зимски термо водозаштитен фатиран комплет – јакна и панталони, со патент и еластични манжетни. Прилагодливи ремени и рефлектирачки линии на

COLLINS NAVY Фатирани Панталони комбинезон со Јакна 3019/18-HV /

3480 ден со ДДВ
Зимски водозаштитен фатиран комплет – јакна и панталони со патент и еластични манжетни. Прилагодливи ремени и рефлектирачки линии на јакната

COLLINS TROUSERS П/ПЕ Панталони сини 3019 T/C-Т /

1450 ден со ДДВ
Зимски фатирани панталони со рефлектирачки ленти. Материјал: памук/полиестер, 240 гр/м2. Големини: S-4XL.

COLLINS Фатирани Панталони комбинезон со Јакна 3019/18-HV /

3480 ден со ДДВ
Зимски водозаштитен фатиран комплет – јакна и панталони со патент и еластични манжетни.  Прилагодливи ремени и рефлектирачки линии на јакната